Vážení přátelé a zvláště vážené přítelkyně,
událo se mnohé a proto jsem se po delší, no dobrá sakra dlouhé, odmlce rozhodl vztáhnout své prasečí pracky na náš web. Co nového že přináší? Svádí mne říct, že h...., ale není tomu tak, jistě se Vám všem líbí upravné logo klauna na této titulní stránce, a já vím že líbí. Jeho umístění, právě v této pohyblivé podobě, plánujeme umístit na všechna vozidla, vybavení, aparaturu, kulisy, zavazadla a kvalitní herce, proto se na něj zde pořádně podívejte, jinde už ho neuvidíte.

Sekce novinky už možná i k něčemu bude, moje pracky se nějak
rozepsaly, pokusil jsme se tedy splodit jakési přelétnutí uplynulými
dny, měsíci a kačery. Zkouknout můžete i nějaká ta videa.

 

 

POZOR
Přichází proklikávací odkaz, či odkazující proklik, na stránky největší, nejodvážnější a nejproslulejší galerie v regionu Žernovka a okolí. Galerie se nachází v sousedním království jménem Mukařov. Naleznete zde věci lahodící Vašemu oku i Vašemu tělu. Galerie je umístěna v architektonicky dokonalém paláci, díky skvěle rozvrženým prostorům se neunavíte, ani když celou galerii projdete několikrát, a že to stojí za to. Obrazy, šperky, sochy uchvátí na první pohled a jen s velkým sebezapřením budete odcházet s prázdnýma rukama. Um vystavujících tvůrců by chtěl mít každý z nás doma. Neváhejte a přijeďtě, litovat rozhodně nebudete.

Remcalové jistě podotknou, že odkaz nefunguje,
no tak se poserte no................
andr rekontrukšn

 

Dva jsou tak akorát, ale tři je taky hezké číslo, proto přidáváme další tvář, ksichtů neni nikdy dost. Tento mladík rozhodně není v našem spolku žádným nováčkem a rozhodně si svou hvězdu na internetu zaslouží. Lukášek Jandys alias Limonádový Joe je nadějí, že naše divadlo nevymře do 10 let na cirhozu jater, a proto jsme všichni štastní, že se zapojuje do našich aktivit se stále větší vervou. Budoucí počítačoví programátor se specializací na palné zbraně a králíčký je pro spolek obrovským přínosem už jen svou záhadnou schopností naprosté abstinence, což se velice hodí. I přes svůj relativně nízký věk je rozhodně nejzpůsobilejší po dvanácté hodině hovořit s případnou policií nebo jinou ozbrojenou složkou.

 

A aby ta tvář nebyla sama, přidána byla i druhá, ne všák méně významná, tento náš nový člen přináší mezi nás moudrosti straců, ač sám ještě mlád je. Spousta z nás i spousta z Vás měla by se od tohoto muže učit. Navzdory fotkám, které jsou k nahlédnutí se jedná skutečně o muže, a to velice mužného, muže s velkým........M. Je jím Pepa Jandys. Můž, díky jehož snaze spolek Marza vůbec existuje, je otcem celkem 4 jedinců, kteří v Marze učinkují. Jeho mladický elán, vypnutá pleť a havraní kadeře statečně maskují jeho skutečný věk, nikdo z nás by nehádal, že tomuto muži je dnes již téměř 43 let. Ano všichni stárneme, naštěstí nikdo z nás nemá srdce z krávy, to by se mu každý rok započítával za 2 a ještě by mě každé ráno nutkání se nechat podojit, což ostatně nemusí být vždy nepříjemné.
 

Byla přidána nová tvář divadla Marza, je jím herec, který je u nás na výměnném pobytu ze zemí třetího světa. Jmenuje se Peťko, bohužel nemohu uvést jeho příjmení, neboť po něm zřejmě stále pátrá Interpol a nerad bych tedy zavdal podněty k jeho udání, která by mohla příjít dříve než to moje a přišel bych tak o tučnou odměnu. Tento charizamtický 102 letý herec se stal novou, respektive první, ozdobou našeho divadelního spolku a průměrné Marzácké IQ tedy stouplo na hezkých 102 bodů. Nutno ještě dodat, že Peťko je majitelem zánovního bicyklu biciklu byckylu byy prostě kola, a tudíž je velmi dobrou partií pro případné dámy. Výzývám Vás proto, choďtě pilně na naše představeí a usměje-li se na Vás štěstí, třeba s Vámi tento buldozer dívčích srdcí a pivních sudů ztratí i slovo.

Destroy říká:

Další akce budiž
14.7 v Galerce Mukařov vod 15.00
---
Klikni ---